Řekli o nás

To nejlepší ze Slovinska (13.9.2021)

Helena Holaňová: Paní Svitáková měla zájezd perfektně zorganizovaný, vše klapalo vždy od ráno do večera. Snažila se nám předat co nejvíce informací. Je opravdu znalá snad celého světa. Paní Svitákovou moc obdivujeme.


Velký okruh Islandem (6.9.2021)

Olga Verbergová: Otevřenost, spontánost, ochotu vyjít vstříc, znalosti, přátelskost - krátce řečeno, Ivanka je ideální průvodce!


To nejlepší z Islandu (26.8.2021)

Jana Tvrdá: Naše průvodkyně Ivana Fabiánová je profesionálka každým coulem. Byla opravdu skvělá, vtipná a měla každý den perfektně připravený. Jízdu v autobuse nám oživila spoustou informací a zajímavostí o Islandu. Moc jí za to děkujeme.


Tenerife (31.5.2021)

Jiří Dyntr: Bylo fajn zase po mnoha měsících izolace nasednout do letadla a vyrazit poznat další kousek světa..i když s rouškou na ksichtě a s vyšťouraným nosem, stejně to stálo za to! Nebojte se i teď cestovat, třeba s naším oblíbeným průvodcovským duem z @ck_igo @svitakova.vladimira @ifabianova. Průvodce: Ivana a Vlaďka.

so, iGO with
Řekli o nás
Informace o souborech cookies na tomto webu:
Webové stránky využívají jen technické, krátkodobé cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích nepodléhají souhlasu ani zamítnutí.
Beru na vědomí