O nás
Jsme cestovka s příběhem doby covidové aneb krize je příležitostí, která otevírá nové možnosti

STAŇTE SE I VY SOUČÁSTÍ NAŠEHO PŘÍBĚHU

Lidé milují příběhy! Obzvláště pak ty příběhy, v kterých se zračí poučení, pád s následným vzestupem a šťastný konec. A tak obdivujeme životní cesty Tomáše Bati, Tomáše G. Masaryka, Margaret Thatcherové, Steva Jobse či Kamaly Harrisové.

Jako dvě průvodkyně, které se seznámily při provázení po národních parcích amerického Západu, v nás zrála myšlenka na společnou cestovku pěknou řádku let. V následujících letech jsme se potkaly na několika cestách, ale na založení vlastní kanceláře pořád není čas. Lidé chtěli cestovat častěji, rychleji a co nejvíc do exotiky. Až na začátku roku 2020 přišlo rychlé vystřízlivění ...

Celý svět se zpomalil pod taktovkou pandemie a cestovní ruch se téměř zhroutil. A my bychom se mohly zhroutit s ním!  Ale řekly jsme si, že nám byl dán čas, že totiž přichází naše chvíle na vlastní cestovku. Pozvaly jsme dva kolegy, kamarády, průvodce a fotografické lektory Davida Hainalla a Topiho Pigulu. V létě 2020 jsme dali hlavy dohromady a vymysleli naši první strategii. Vymýšlíme webové stránky a zájezdy, kterými bychom klienty/cestovatele zaujaly. V době, kdy se téměř nikam necestuje, odjíždíme náš první zájezd s malou skupinou cestovatelů ...

Dál pracujeme, věříme a připravujeme se na návrat dobrých cestovatelských časů.   

Vladimíra Svitáková a Ivana Fabiánová

 POZNÁVÁME - FOTOGRAFUJEME - OCHUTNÁVÁME CELÝ SVĚT


V SOUČASNOSTI ÚZCE SPOLUPRACUJEME S NĚKOLIKA PARTNERY

         


 

NAŠI PRŮVODCI

IVANA FABIÁNOVÁ, Bc.

Spoluzakladatelka a spolumajitelka Cestovní kanceláře iGo s.r.o. Říká o sobě, že "cestování je její vášeň na celý život". Začínala provázet ve Francii, pracovní cesta ji však zavedla na mnoho let do IT oblasti. Jakmile to bylo možné, nasedla na kolo, do auta, vlaku či letadla a nechala se unášet svou vášní – cestováním.  A když nastal čas na změnu, dokázala ji uskutečnit a ke své vášni – k cestování – se vrátit. Ivana se specializuje na Franci. Setkáte se s ní i na zájezdech směrem na západ, především v Karibiku, Severní a Střední Americe, na Islandu a Velké Británii. Je specialistkou na gurmánské zájezdy a odbornicí na vína.


VLADIMÍRA SVITÁKOVÁ, Ing.

Spoluzakladatelka a spolumajitelka Cestovní kanceláře iGo s.r.o. Říká o sobě, že snad tomu chtěli toulavé boty poděděné po rodičích, snad droga jménem cestování … že cestuje sama s batohem na zádech i s klienty za zády už od roku 1990. S Vladimírou se můžete potkat na cestách po Evropě i Americe, ale hlavně v Jihovýchodní Asii. Jak sama říká: "Cestování je sice někdy dřina, ale stojí za to".


DAVID HAINALL, Mgr.

Již v devatenácti letech vedl svůj první zájezd pro cestovní kancelář. Potřeba pohybu a závislost na cestování ho přivedla také ke studiu biologie a tělesné výchovy na Pedagogické fakultě. Dlouhou dobu působil jako učitel přírodopisu, tělesné výchovy, zeměpisu a občanské výchovy. Nyní provází klienty na zájezdech, pořádá pravidelné cestovatelské přednášky a učí na fotografických kurzech. S Davidem se můžete potkat na našich fotografických zájezdech.


TOPI PIGULA
 
Topi publikoval stovky článků včetně fotografií v širokém spektru periodik. V pozici (foto)reportéra magazínu Koktejl jezdil po reportážích 5,5 roku, aby vzápětí nastoupil na místo šéfredaktora magazínu Travelfocus. Na kontě má několik vlastních fotografických výstav u nás i v zahraničí. Jako externí lektor vede kursy fotografování. Potkat se s Topim můžete na našich fotografických zájezdech.
 
 

 

so, iGO with
O nás
Informace o souborech cookies na tomto webu:
Webové stránky využívají jen technické, krátkodobé cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích nepodléhají souhlasu ani zamítnutí.
Beru na vědomí