Kanárské ostrovy - TENERIFE, pobytově poznávací zájezd

Největší z Kanárských ostrovů, ostrov věčného jara. Je snad nejrozmanitější ze všech sedmi ostrovů. Nabízí nádhernou přírodu, vysoké pohoří, bizarní skalní formace, bujnou tropickou vegetaci a společenstvo vavřínových či borovicových lesů, divoké skalnaté pobřeží Atlantiku a tmavé pláže, čisté moře, romantické vesničky, sakrální architekturu, výbornou kuchyni.

Zájezd je koncipován jako pobytově poznávací. Po celou dobu budeme ubytováni v hotelu s polopenzí, odkud budeme podnikat kratší či delší výlety po celém ostrově.  Ty budou zaměřeny na poznávání krásné přírody i kulturních míst. Vydáme se na túru do mimořádně atraktivní oblasti světového významu do Národního parku Teide s nejvyšší horou Španělska Pico del Teide (3718 m). Na severozápadě navštívíme pohoří Teno, na severovýchodě pohoří Anaga, díky jejichž hradbám na ostrově vznikly dvě klimaticky velmi odlišné oblasti. Na severní návětrné straně hor se přesvědčíme, že je vlhčí a podstatně zelenější, jižní strana nám naopak bude místy připomínat poušť.

„Žádné místo na světě se mi nezdá vhodnějším k zahnání chmur a navrácení klidu, než Tenerife …“ (Alexander von Humboldt, německý přírodovědec).

  • 11-denní zájezd do hotelu 3* s polopenzí a bazénem, 6 celodenních výletů, malá skupina
  • podrobné informace k zájezdu zašleme e-mailem (program, cena, covid situace, připojištění atd.).

 

Podmínky vstupu: Španělsko - Kanárské ostrovy.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky: Španělsko - Kanárské ostrovy.

 

termíny
07.05.2021 - 17.05.2021 od 0,- Kč
Fotogalerie zájezdu
teide
Nezávazně poptat
Předběžná cena zájezdu:

*Suspendisse eget eleifend massa. Sed euismod volutpat porta. Curabitur mattis erat at fringilla varius.

**Integer condimentum leo massa, sit amet pharetra sapien vestibulum ac.

so, iGO with
Kanárské ostrovy - TENERIFE, pobytově poznávací zájezd
Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.