Andalusie - po stopách historie i přírodních zajímavostí (s možností zkrácení o 2 dny)

PŘIPRAVUJEME POZNÁVACÍ ZÁJEZD. Andalusie je největší a nejlidnatější ze španělských autonomních celků. Z geografického hlediska je nesmírně rozmanitá. Rozkládá se od Středozemního moře až k pobřeží Atlantského oceánu, od východu k západu ji protíná dlouhé údolí řeky Guadalquivir, které je ohraničené pohořím Sierra Morena na severu a Sierra Nevada na jihu. Na vyprahlém východě lze mezi polopouštní vegetací Almérie najít typickou severoafrickou vegetaci, zatím co západě protéká Guadalquivir bažinami a mokřinami. Díky architektonickým skvostům a kouzelnému kraji s nádherným pobřežím patří Andalusie mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější oblast Španělska.

Andalusie je známá i pro svoji maurskou architekturu, kterou můžeme vidět v palácích Alhambra v Granadě a mešito-katedrále v Córdobě. Dále nás okouzlí i další města, nádherné pláže, uvolněná atmosféra a temperament místních obyvatel nebo do nebe šplhající vrcholky pohoří Sierra Nevada. Andalusie patří k nejteplejším místům v Evropě. Během celého roku zde svítí slunce více než tři tisíce hodin. Najdeme zde jak drsnější pobřeží atlantické, tak i mírné a teplé klima Středozemního moře. Měsíc duben je ideální k jejímu procestování, průměrné teploty jsou 21C.

termíny
25.03.2022 - 01.04.2022 od 0,- Kč Připravujeme pro vás pobytově-poznávací zájezd
Fotogalerie zájezdu
alhambra
Nezávazně rezervovat
Předběžná cena zájezdu:

*Povinný údaj

**Bez odsouhlasení nelze formulář odeslat

so, iGO with
Andalusie - po stopách historie i přírodních zajímavostí (s možností zkrácení o 2 dny)
Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.