Naši průvodci

IVANA FABIÁNOVÁ, Bc.

Spoluzakladatelka a spolumajitelka Cestovní kanceláře iGo s.r.o. Říká o sobě, že "cestování je její vášeň na celý život". Začínala provázet ve Francii, pracovní cesta ji však zavedla na mnoho let do IT oblasti. Jakmile to bylo možné, nasedla na kolo, do auta, vlaku či letadla a nechala se unášet svou vášní – cestováním.  A když nastal čas na změnu, dokázala ji uskutečnit a ke své vášni – k cestování – se vrátit. Ivana se specializuje na Franci. Setkáte se s ní i na zájezdech směrem na západ, především v Karibiku, Severní a Střední Americe, na Islandu a Velké Británii. Je specialistkou na gurmánské zájezdy a odbornicí na vína.


VLADIMÍRA SVITÁKOVÁ, Ing.

Spoluzakladatelka a spolumajitelka Cestovní kanceláře iGo s.r.o. Říká o sobě, že snad tomu chtěli toulavé boty poděděné po rodičích, snad droga jménem cestování … že cestuje sama s batohem na zádech i s klienty za zády už od roku 1990. S Vladimírou se můžete potkat na cestách po Evropě i Americe, ale hlavně v Jihovýchodní Asii. Jak sama říká: "Cestování je sice někdy dřina, ale stojí za to".


DAVID HAINALL, Mgr.

Již v devatenácti letech vedl svůj první zájezd pro cestovní kancelář. Potřeba pohybu a závislost na cestování ho přivedla také ke studiu biologie a tělesné výchovy na Pedagogické fakultě. Dlouhou dobu působil jako učitel přírodopisu, tělesné výchovy, zeměpisu a občanské výchovy. Nyní provází klienty na zájezdech, pořádá pravidelné cestovatelské přednášky a učí na fotografických kurzech. S Davidem se můžete potkat na našich fotografických zájezdech.


TOPI PIGULA
 
Topi publikoval stovky článků včetně fotografií v širokém spektru periodik. V pozici (foto)reportéra magazínu Koktejl jezdil po reportážích 5,5 roku, aby vzápětí nastoupil na místo šéfredaktora magazínu Travelfocus. Na kontě má několik vlastních fotografických výstav u nás i v zahraničí. Jako externí lektor vede kursy fotografování. Potkat se s Topim můžete na našich fotografických zájezdech.
 
 
so, iGO with
Naši průvodci
Informace o souborech cookies na tomto webu:
Webové stránky využívají jen technické, krátkodobé cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích nepodléhají souhlasu ani zamítnutí.
Beru na vědomí